פרוייקטים

אם אתם שואלים אותי, הגעתם למקום הנכון. הרי אתם מחפשים צלמת. או צלם. מישהו שיתעד אתכם.
אם זה צילום חתונה, צילומי תדמית לעסק, צילומי משפחה, בוק בת מצווה, צילומי מוצר, צילומי סושיאל. אחד מהם בטוח. עכשיו תעצמו את העיניים ותרגישו שזה קורה. באנרגיה קלילה, באוירה נינוחה, בצחוק, בתאורה טבעית. הדברים קורים מעצמם ואני בשקט בצד מתעדת (טוב לא מבטיחה שאהיה כזו בשקט, בכל זאת אני אישה ציבעונית ושמחה. קצת סאונד זה חלק מהחבילה שלי).
נו, מתאים לכם? נהדר.
עכשיו תציצו בעבודות שלי ותקבלו קצת השראה של איך הייתם רוצים שהצילומים שלכם יראו.

הכי פוטוגני לי שטעים לי.
צילומי אוכל. יאמי.
את אישה עוצמתית. בעלת עסק. עם כוחות על. את יודעת לעשות מיליון מטלות אפילו בטרנינג. אבל צילומי תדמית עבור העסק שלך כבר עשית? את הרי הכי יפה שמחמיא לך. אז למה שלא תעצרי את הכל ותשקיעי רגע בעצמך?
צילומי תדמית נשיים
לטייל בטבע, לחוות חוויה משפחתית. לנשום יחד. לצחוק. להנות. וכל זה בזמן שאני מייצרת צילומי משפחה באופן הכי קליל ונינוח שיש. מתאים?
צילומי משפחה
סושיאל = חברתי, סטוק = בנק. יצירת בנק תמונות עבור העסק שלכם ביום צילום אחד.
סושיאל סטוק
ילדה בת 12 חוגגת את תחילת החיים. את הילדות. את שמחת החיים. בוק בת מצווש היא קוראת לזה. צילום טבעי, לא מתאמץ, שמאפשר לה להיות היא.
בוק בת מצווש
הילד המתוק שלכם הגיע לגיל 13, המסורת היהודית היא חלק ממשפחתכם. בית כנסת, הנחת תפילין, החזקת ספר תורה, מלווה במשפחה, שעברה מסע חיים שלם ומרגש אותה לראות את הצאצא שלה עולה לתורה. אני פה כדי לתעד את הרגעים החשובים הלו.
בר מצווה
צילומי מוצר מגניבים = תוכן ויזואלי שמושך את העין לכדי רכישה. הכי פשוט שיש.
צילומי מוצר
לצאת לטבע, לצלם את המותג שלך באור יום, עם ניצוצות של השמש וציבעוניות משגעת. לתת לדוגמניות שלך להרגיש חופשיות להתמזג עם המרחב האינסופי.
צילומי אופנה בטבע
כי אין כמו לשבת בסלון ולדפדף באלבום....
שלל אלבומים דיגיטלים
לסיים לעצב בית. לרצות שכולם יראו את היצירה שלכם. מבינה אתכם. גם אני הייתי רוצה.
צילומי בתים

שתפו את הגלריה

צרו קשר

דילוג לתוכן